MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 10267248
nr 1026 7248
Skrivbyrå
Sent 1800-tal, längd: 100 cm, djup: 49 cm, höjd: 85 cm, Björk
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:20:19
19/3 17:01:48
100 kr
19/3 19:08:06